Správa kotelny Praha

Provozování kotelen na plynná paliva a výměníkových stanic.

Výroba tepla levně a spolehlivě

Naším cílem je, aby teplo bylo vyrobeno za rozumnou cenu a byly tak dodrženy veškeré požadované parametry jak státními orgány, tak majiteli zdrojů. Vzhledem k rozdílnému vybavení kotelen, technologických zařízení, náročnosti obsluhy, potřeb oprav, zateplení budovy a rozdílných potřeb tepelného komfortu nájemníků je pro každý zdroj zpracovávána na každý rok předběžná kalkulace dle předpisů a uzavírana Dohoda o poskytování záloh na odběr tepla pro nadcházející rok.


Smlouva o nájmu kotelny

Jednou z možností správy kotelny je její provozování na základě Smlouvy o nájmu kotelny. V takovém případě převezmeme tepelný zdroj a smlouvy s dodavateli energií na naší společnost a spravujeme zdroj tepla pro vás s finanční výhodou - nižší DPH a nižší cena za plyn.


Smlouva o provozu kotelny

Tato možnost zahrnuje dozorování kotelny, zajištění revizí, technických prohlídek i oprav. Toto je zajišťováno na základě paušální měsíční odměny. Případné další činnosti jsou účtovány zvlášť.


Havarijní služba

U obou variant smluv se můžete spolehnout na naši havarijní službu!


Potřebujete novou kotelnu nebo rekonstrukci?

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností; výstavbou a rekonstrukcemi plynových kotelen včetně přípojek; horkovodních, teplovodních a parních výměníkových stanic. Více informací


Poptávka

Společnost EkoTerm-Servis Vám nabízí nezávaznou kalkulaci. Zanechte nám kontakt, ozveme se Vám.

EKOTERM - SERVIS spol. s r.o.
V Občanském domově 1511/2a
140 00 Praha 4 - Nusle
T: (+420) 241 481 449
E: info@etservis.cz